شرایط اقامت کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا چگونه است؟

برای اقدام از هر یک از روش های مهاجرت به کانادا، شرایطی خاص مورد نیاز است که بسته به نوع روش متفاوت است. از مهم ترین شرایطی که برای اقامت در کانادا دارای اهمیت است می توان به سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان انگلیسی، شرایط سابقه کار و میزان سرمایه اشاره کرد. برخی از این فاکتور ها در بعضی از روش ها بسیار مهم هستند و در برخی دیگر اهمیتی ندارند. به عنوان مثال شرایط سنی شما برای مهاجرت تحصیلی به کانادا بسیار مهم است، به طوری که هر چه از تاریخ دریافت آخرین مدرک تحصیلی شما کمتر گذشته باشد، شانس بالاتری برای دریافت ویزای کانادا خواهید داشت.

لازم به ذکر است کشور کانادا قوانین جدیدی را برای ایرانیان وضع نموده، براساس این قوانین افرادی که ویزای توریستی کانادا را دارند قادر می باشند این ویزا را به ویزای کاری 3 ساله این کشور تبدیل نمایند. همچنین افراد با سه سال کار در این کشور امتیاز خوبی کسب کرده و پس از اتمام این سه سال احتمالا قادر می باشند برای اسکیلد ورکر کانادا یا روش های دیگر اقدام نمایند و اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند. همچنین استان هایی در کانادا وجود دارند که افراد با سرمایه گذاری 50 هزار دلار در این استان ها می توانند اقامت دائم کشور کانادا را اخذ نمایند.​​​​​​​

قوانین جدید کانادا برای ایرانیان

از سوی دیگر فاکتور سن در روش سرمایه گذاری اهمیت کمتری پیدا می کند. یا اینکه شما برای سرمایه گذاری در کانادا به حداقل سرمایه 100 هزار دلار کانادا نیاز دارید، در حالی که در روشی مانند تحصیل ممکن است به سرمایه ای بیش از 35 هزار دلار کانادا نیاز داشته باشید. این مبلغ حتی در روش کاری کمتر نیز خواهد بود و به حدود 10 هزار دلار تمکن مالی نیاز دارید. در ادامه این مبحث شرایط مهاجرت کانادا از طریق همه روش ها با جزئیات بیشتری بررسی خواهد شد. در تصویر زیر شرایط مهاجرت به کانادا را مشاهده می کنید.

​میخواهید بیشتر بدانید؟

​​​فرم زیر را تکمیل کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به سوالات شما پاسخ دهند

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

موسسه مهاجرتی اودسا

ODESSA

02177916804 ​​​​​​​02177916735
​​​​​​​09126984393 09104787707​​​​​​​